Германівська гімназія

Батьків: 0
ПРИЙОМ ДО ГІМНАЗІЇ

Гімназія працює в складі 5 - 11-х. класів і має два ступені навчання: ІІ ступінь: 5 - 7 класи - прогімназія; ІІІ ступінь: 8 - 11 класи - гімназія. До 5-го класу гімназії зараховуються учні, які закінчили початкову школу і пройшли конкурсний відбір. Учні зараховуються до гімназії у будь-який клас за наявністю вільних місць, незалежно від місця проживання. Прийом до 5-го та інших класів гімназії здійснює комісія у складі викладачів гімназії, психолога, представників органів освіти. Склад комісії призначається директором і затверджується педагогічною радою. Наповнюваність гімназійних класів не перевищує 20 учнів, при наповнюваності класів понад 20 учнів передбачається їх поділ на групи при вивченні окремих предметів. Перевід учнів до наступного класу здійнюється шляхом проведення екзаменів та інших форм підсумкової роботи. Випускні екзамени в гімназії проводяться в порядку, визначеному Міністерством освіти та науки України та радою гімназії. Учні, які навчаються в гімназії, мають право вільного переходу до відповідного класу загальноосвітньої школи. Учні, які не можуть успішно засвоювати обрану програму навчання і виховання через відсутність належних здібностей, обдарованості, талановитості або з інших причин, відраховуються за рішенням педагогічної ради гімназії зі складу учнів гімназії і при сприянні органів управління освітою переводяться до відповідного класу загальноосвітньої школи. Із гімназії відраховуються ті учні, які порушують правила та норми поведінки, визначені Статутом гімназії, кодексом честі, Клятвою гімназиста. У випадку відрахування учня гімназії, відповідальність за його подальше навчання несуть батьки. Зарахування випускників гімназії до вищих навчальних закладів здійснюється на основі угод між гімназією та вищим навчальним закладом у поєднанні випускних і вступних екзаменів або без них.
«  Квітень 2024  »

Розробка сайту WaLLaBY © 2024. Всі права захищено.
Хостинг від uCoz